Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Sposoby dostawy

Dostawa towarów dla obszaru Rzeczpospolitej Polskiej:

Towar zwykle wysyłamy do 48h od potwierdzenia płatności (nie dotyczy przesyłek pobraniowych). Zamówienia za pobraniem wysyłamy do 48h od otrzymania zamówienia. Czas wysyłki 48h dotyczy dni roboczych. Zastrzegamy sobie możliwość wysłania paczki w dłuższym terminie w wyjątkowych przypadkach, np. przy konieczności specjalnego opakowania lub w przypadku produktów, które wymagają dodatkowych czynności, takich jak np. montaż na zamówienie, cięcie na wymiar lub w przypadku konieczności sprowadzenia elementów zamówienia nieoferowanych w sklepie, na wyraźną prośbę kupującego.

Koszty dostawy zależą od sposobu płatności i ilości zamówionego towaru i wynoszą:

Płatność z góry: Kurier UPS - 18.00 zł (brutto)

Pobranie: Kurier USP - 22,00zł (brutto)

Odbiór osobisty: po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Do każdego zamówienia przesyłamy pocztą e-mail dokumenty sprzedaży

UWAGA!!

Nie odpowiadamy jako sklep za uszkodzenie produktów w czasie transportu/dostawy do klienta.

Prosimy w momencie odbioru paczki i w obecności kuriera sprawdzić, czy produkty w paczce nie są uszkodzone (stłuczone, zgniecione itp.), nawet jeśli stan opakowania nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia części lub całości towaru, proszę szkodę zgłosić kurierowi i zażądać sporządzenia protokołu. Proszę też zwrócić uwagę, aby kurier nie pisał w protokole nieprawdy, w szczególności nie odznaczał opcji złego zabezpieczenia towaru na czas transportu.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu mogą Państwo samodzielnie dochodzić odszkodowania od firmy kurierskiej lub przekazać to postępowanie nam, wysyłając nam pocztą e-mail sporządzony protokół szkód

Zapewniamy, że produkty wysyłane przez nas są całe i nieuszkodzone w momencie nadawania przesyłek do klientów.