Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Pompy do oleju napędowego

Na rynku można spotkać pompy renomowanych firm tj. PIUSI, Adam Pumps czy Gespasa, jak również pompy chińskich producentów, które jednak znacznie odbiegają jakością i trwałością od swoich europejskich odpowiedników. Pompa do oleju napędowego to serce każdego układu do dystrybucji paliw płynnych. To właśnie od tego elementu powinniśmy zaczynać budowę całego układu dystrybucyjnego określając, jaki przepływ paliwa chcemy osiągnąć. Każdy z producentów armatury do oleju napędowego posiada w swojej ofercie kilka pomp do oleju napędowego o wydajności od 50 l/min nawet do kilkuset litrów na minutę.

Pompy do dystrybutorów paliwa

W dystrybutorach paliwa i dwupłaszczowych zbiornikach do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego wykorzystywanych w gospodarstwach rolnych i firmach transportowych stosowane są głownie pompy łopatkowe zasilane z sieci 230V, które charakteryzują się niezawodnością, a zarazem oferują wysoki komfort użytkowania.

Pompy do zbiorników przewoźnych, mobilnych

Tankowanie pojazdów w terenie wiąże się z pewnymi utrudnieniami, jednym z nich jest brak zasilania z sieci 230V, w związku, z czym musimy użyć pompy do oleju 12V lub 24V, które zasilane są najczęściej z akumulatorów w samochodzie. Pompy do paliwa 12V lub 24V, charakteryzują się wydajności od 30 l/min do 70 l/min, co nie odbiega znacząco od pomp do paliwa zasilanych napięciem z sieci 230V. W ofercie firmy PIUSI znajdziemy modele pomp do oleju BP3000 i Panther DC. Pompy do paliwa 12V i 24V stosowane są w zbiornikach mobilnych do oleju oraz innych zbiornikach przystosowanych do przewozu paliw płynnych. Niezawodność pomp do paliw firmy PIUSI spowodowała, że większość producentów zbiorników mobilnych montuje w swoich układach pompy firmy PIUSI.

Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów