Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Wąż ssawno-tłoczny do paliwa DN 51, M-FLEX PETROL S/D, zakuty maszynowo 2xGZ 2"

Wąż do napełniania i rozładunku cystern M-FLEX PETROL o średnicy 2 cale. Ssawno-tłoczny wąż cysternowy przeznaczony jest do substancji ropopochodnych z zawartością związków aromatycznych do 50%. Wąż paliwowy zakończony obustronnie gwintem zewnętrznym 2".

Dowiedz się więcejShow less
429,90 zł(netto)
528,78 zł (brutto)
Długość węża:
Kod produktu:
WST051001GZ2
Ulubione0
Dodaj do porównania0
Obserwuj
Opis

Wąż do paliwa M-FLEX PETROL S/D, DN 25

Wąż paliwowy ssawno-tłoczny przeznaczony do przepompowywania produktów ropopochodnych o zawartości związków aromatycznych do 50%. Wąż do paliwa M-Flex Petrol SD znalazł szerokie zastosowanie w przemyśle morskim, motoryzacji oraz w szeroko rozumianym przemyśle. Czarna, olejoodporna i antystatyczna warstwa wewnętrzna węża ssawno-tłocznego SAE 100 Petrol wykonana została z gumy NBR. Warstwa zewnętrzna odporna jest na niekorzystne działanie wody morskiej, ozonu, benzyny, olejów oraz warunków atmosferycznych. Struktura węża paliwowego M-Flex Petrol wzmocniona została 2 oplotami tekstylnymi oraz spiralą z drutu stalowego. Antystatyczna linka w wężu odpowiada za odprowadzenie ładunków elektrostatycznych. Przewód użytkowany może być w temperaturach od -30 st. C do +70 st. C. Wąż M-Flex Petrol spełnia normę ISO 1307.

Wąż do paliwa SAE 100 Petrol, średnica 25 mm

Wszystkie węże które posiadamy w ofercie docinamy i zakuwamy na zamówienie klienta.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
WST051001GZ2

Opis

Ciśnienie:
10 bar
Temperatura pracy:
-30 ÷ +70 (°C)
Kolor:
czarny
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się