Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Wąż ssawno-tłoczny zbrojony DN 25mm

Techniczny wąż ssawno-tłoczny wzmocniony spiralą do produktów spożywczych, powietrza, lekkich chemikaliów, alkoholi, wody, wina, piwa o stężeniu do 28%. Wąż ssawno tłoczny występuje również pod nazwą METAL-FLEX, METALFLEX, BOSPORIN/TR, SPIRE ACIER, CORDSTELL, BOSPHORIN. Podana cena jest ceną za 30 metrowy krążek. Krótsze odcinki wyceniamy indywidualnie.

Dowiedz się więcejShow less
0,00 zł(netto)
0,00 zł (brutto)
Długość węża:
Kod produktu:
Ulubione0
Dodaj do porównania0
Obserwuj
Opis

Wąż ssawno-tłoczny METALFLEX

Transparentny ssawno-tłoczny wąż METALFLEX przeznaczony do przesyłu powietrza, artykułów powodujących tarcie, wody pitnej lub zanieczyszczonej wody przemysłowej, alkoholi (wino, piwo) o stężeniu do 28%, chemikaliów w niskim stężeniu, napojów, soków oraz innych substancji płynnych, wąż nie jest zalecany do przesyłania substancji spożywczych zawierających tłuszcze i oleje oraz produktów mlecznych. Przewód METALFLEX może być stosowany przy podwyższonych ciśnieniach oraz do pracy w całkowitej próżni technicznej, jest szeroko stosowany w wielu gałęźnikach gospodarki np. w rolnictwie, budownictwie, przemyśle stoczniowym, spożywczym, tytoniowym jak również w stolarniach do odciągania i odprowadzania pyłów i trocin. Węże MetalFlex wykonane są miękkiego, lekkiego, nietoksycznego, ale jednocześnie bardzo trudnościeralnego polichlorku winylu (PVC, PCW), przewód posiada gładką zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnie. Całość wzmocniona spiralą z ocynkowanej stali, dzięki czemu przewód jest wytrzymały i nie załamuje się. Przezroczyste ściany węża METALFLEX umożliwiają optyczną kontrolę przesyłanego medium. Przewód METALFLEX może pracować w temperaturze od -10°C do +60°C. Wąż spełnia normy i wytyczne Dyrektywy Komisji 90/128/EWG z dnia 23 lutego 1990 r. w sprawie materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu ze środkami spożywczymi Podana cena dotyczy krążka 30 metrów, krótsze odcinki węża METALFLEX wyceniamy indywidualnie.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się