Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Jaki dystrybutor do paliwa wybrać?

Zakup dystrybutora do paliwa musi zostać poprzedzony analizą kilku kwestii. Po pierwsze, należy zastanowić się jaki rodzaj paliwa zamierzamy przepompowywać oraz czy będzie istniała potrzeba przenoszenia dystrybutora paliwa. W przypadku budowy wewnętrznej stacji paliwowej dla pojazdów możemy bowiem postawić na stacjonarny dystrybutor do paliwa, z kolei uzupełnianie paliwa w urządzeniach bądź maszynach może wymagać posiadania mobilnego dystrybutora paliwa. Tworząc wspomnianą stację musimy także rozważyć liczbę stanowisk do tankowania, ich rozmieszczenie oraz konstrukcję, która może umożliwiać tankowanie z jednej lub po obydwu stronach stanowiska. Jeśli przewidujemy, że momentami zapotrzebowanie na paliwo może być skumulowane, warto wybrać dystrybutor do paliwa, który zapewni jak najlepszą wydajność, czyli możliwość przepompowania większej liczby litrów paliwa w ciągu minuty.

Najlepsze dystrybutory do paliwa

Oferowane przez nas dystrybutory do paliwa to produkty najwyższej jakości, o której świadczą nadane im stosowne certyfikaty. Są one również nowoczesne, co wyraża się w możliwości zintegrowania ich z wewnętrznymi systemami firmy. Nowoczesność idzie w parze z wysoką estetyką oferowanych urządzeń. Posiadają one elegancki i czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są informacje o ilości wydawanego paliwa.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Dystrybutory

Filtruj według
Pokazano 1-20 z 22 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się