Wysokojakościowe węże tłoczne Adblue

Oferowane węże tłoczne wykonane są z czarnej gumy i miękkiego PVC. Dodatkowo wzmocnione zostały siatką z przędzy poliestrowej oraz warstwą poliuretanu. Wszystko to sprawia, że charakteryzują się gładkością, elastycznością, a także dobrą odpornością na uszkodzenia, ścieranie, odkształcenia czy promieniowanie UV. Z powodzeniem nadają się do wieloletniego, intensywnego użytkowania. Plusem jest także uniwersalny czarny kolor, z białą wstawką na całej długości węża.

W przypadku węży do Adblue, niezwykle ważna jest czystość ich wewnętrznej powłoki. W przeciwnym razie płyn Adblue po przesłaniu przez wąż może stracić swoje właściwości i okazać się nieprzydatny. Nasze węże tłoczne są wolne od zanieczyszczeń dodatkami wapnia, aluminium, miedzi, żelaza, chloru, magnezu, potasu, cynku, niklu czy sody oraz wykonane są z odpowiedniego tworzywa, które zapewnia im doskonałe przystosowanie do przesyłania tak specyficznych płynów jak płyn Adblue. Dostępne u nas węże do Adblue w pełni spełniają wymagania normy ISO 22241-2, a ich zastosowanie gwarantuje spełnienie europejskich norm dotyczących emisji spalin – EURO 4, 5 oraz 6.

Wąż do Adblue – jak wybrać?

Kierujmy się przede wszystkim naszymi potrzebami, czyli pożądaną średnicą i długością węża. Średnica węża tłocznego podawana jest w milimetrach, natomiast długość – w metrach bieżących. Drugim ważnym parametrem jest maksymalne ciśnienie robocze. Z reguły węże do Adblue są w stanie pracować pod ciśnieniem kilkunastu barów. Istotna są także tolerowane przez produkt warunki temperaturowe. Większość węży tłocznych umożliwia bezpieczną pracę w przedziale temperatur od -10 do +60 st. C.

Węże do AdBlue

Węże do AdBlue

Węże do Adblue to uniwersalne węże tłoczne, które równie dobrze mogą służyć do przesyłu wody lub innych cieczy. Często znajdują zastosowanie w branży motoryzacyjnej albo w przemyśle chemicznych, np. przy produkcji nawozów azotowych. Oferujemy bogaty wybór węży, wykonanych z solidnych materiałów.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Wąż do AdBlue Polipo 19 mm

Recenzje: 0

Czarny wąż tłoczny do AdBlue Polipo o średnicy 19 mm. Wąż nadaje się również przesyłania innych mediów jak woda, ciecze ropopochodne. 

Cena
26,88 zł brutto
21,85 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: W0T019006ADP

Wąż do Adblue Suzzara Blue 6m - PIUSI

Recenzje: 0

Wąż do przepompowywania Adblue, wody oraz innych cieczy nieagresywnych o długości 6 metrów i średnicy 19 mm. Wąż Suzzara Blue EPDM zgodny z normą ISO 22241.

Cena
132,00 zł brutto
107,32 zł netto
Więcej
W magazynie