Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Przepływomierz do oleju napędowego

Instalacje do dystrybucji oleju napędowego montowane w dwupłaszczowych zbiornikach lub dystrybutorach powinny być wyposażone w mechaniczne lub elektroniczne, cyfrowe liczniki do oleju napędowego. Zamontowany w instalacji  przepływomierz do oleju napędowego daje nam możliwość pełnej kontroli nad wydawanym olejem ze zbiornika do pojazdu lub maszyny rolniczej. Typowe urządzenia do pomiaru przepływającego oleju napędowego przez instalację paliwową mają podobnie jak cały układ 1” calowy gwint BSP, który z łatwością zamontujemy nawet do istniejącej już instalacji. Największymi producentami liczników do pomiaru paliwa są firmy PIUSI, RAASM, PRESSOL, GESPASA, FMT.

Licznik mechaniczny

Najprostsze układy dystrybucyjne wyposażone są mechaniczne liczniki do pomiaru przepływającego oleju napędowego, przepływomierze tego typu wyposażone są najczęściej w duży trzy lub czterocyfrowy wyświetlacz, który wskazuje aktualne tankowanie oraz licznik, który pokazuje ile cieczy zostało przetłoczone przez urządzenia od momentu jego pierwszego uruchomienia do chwili obecnej. Dokładność przepływomierzy mechanicznych po wykalibrowaniu urządzenia wynosi najczęściej +/- 1%.

Liczniki do dystrybutora

Cyfrowe przepływomierze do oleju napędowego podobnie jak liczniki mechaniczne posiadają licznik, który sumuje wszystkie tankowania od początku użytkowania urządzenia. Licznik przepływu paliwa zastosowany w układach dystrybucyjnych w większości przypadków posiada 1” gwint wewnętrzny BSP, dzięki czemu w łatwy sposób połączymy cały układ. Liczniki cyfrowe w zależności od zastosowanego modelu mają dokładność od 0,5 do 1%. Niektóre modele przepływomierzy do oleju napędowego możemy montować do pistoletu, dzięki czemu widzimy ile paliwa zatankowaliśmy bez odwracania się w stronę układu dystrybucyjnego.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Liczniki do oleju napędowego

Filtruj według
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się