Ręczny dozownik smaru do beczek

Nabywając zestaw ręczny do smaru na beczkę, musimy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pierwszą z nich jest wielkość beczek, na których zamierzamy montować zestaw. Oferowane przez nas ręczne smarownice kompatybilne są z beczkami o średnicy 260-300 mm lub 270-330 mm. Duże znaczenie ma także średnica i długość węża. W przypadku naszych urządzeń długość ta wynosi 2 lub 2,5 metra, a średnica – ½ lub ¼. Kolejny ważna kwestia, na którą należy zwrócić uwagę to rodzaj smarownicy. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno smarownice wysokociśnieniowe 350 bar, jak i smarownice niskociśnieniowe – 20 bar. Ostatnim parametrem, który warto sprawdzić przed zakupem, jest wydajność ręcznego dozownika smaru do beczek. W przypadku tego typu urządzeń jest ona liczona jako ilość smaru, która może być przepompowana w ramach 10 cykli dźwigni. Nasze smarownice niskociśnieniowe charakteryzują się wydajnością na poziomie 500g, a smarownice wysokociśnieniowe na poziomie 60g.

Ręczna smarownica z akcesoriami

Każda oferowana przez nas ręczna smarownica posiada w zestawie osłonę oraz płytę dociskową. Osłona jest elementem, który chroni smar przed zanieczyszczeniami oraz sprawia, że pompę łatwiej jest osadzić na beczce. Z kolei zadaniem płyty dociskowej jest zbieranie smaru ze ścianek zbiornika, a także ochrona przed zapowietrzaniem smarownicy. Niektóre nasze urządzenia wyposażone są także w końcówkę 4-szczękową z zaworem przeciwrozbryzgowym, która umożliwia precyzyjne smarowanie bez konieczności trzymania za końcówkę i zabezpiecza przed wyciekiem smaru.

Zestawy ręczne do smaru na beczkę

Zestawy ręczne do smaru na beczkę

Ręczny zestaw do smaru na beczkę to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w przypadku niewielkiego zapotrzebowania na transfer smaru. Wystarczy zamontować go na beczce, w której zgromadzony jest smar lub inna pasta o określonym stopniu lepkości i ręcznie napędzić tłok, aby możliwe było smarowanie różnego rodzaju elementów mechanicznych pod dużym lub niskim ciśnieniem.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Indeks: 60310

Producent: RAASM

Smarownica ręczna montowana na beczki 16-30 kg - RAASM

Recenzje: 0

Ręcznie uruchamiania smarownica montowana na beczki o wadze od 16 do 30 kg i średnicy od 260 do 300 mm. W smarownicy zamontowano wąż o długości 2,5 m i średnicy 1/4”. Osłona bębna i płyta dociskowa o średnicy 310 mm.

Cena
746,17 zł brutto
606,64 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: 60311

Producent: RAASM

Smarownica ręczna montowana na beczki 16-30 kg - RAASM

Recenzje: 0

Smarownica ręczna montowana na beczkę o wadze 16 lub 30 kg. i średnicy od 270 do 330 mm. W smarownicy zamontowano wąż o długości 2,5 metra o średnicy 1/4”. Średnica osłony bębna wynosi 337 mm, natomiast płyty dociskowej 310 mm.

Cena
915,00 zł brutto
743,90 zł netto
Więcej
W magazynie