Mobilna oczyszczarka do oleju

Mobilna oczyszczarka do oleju to urządzenie zamontowane na przewoźnym wózku. Dzięki temu, nawet mimo jego dość dużej wagi, bez problemu możemy przemieścić go tam, gdzie aktualnie jest potrzebne. Elektryczne oczyszczarki do oleju i ON, dostępne w naszej ofercie, doskonale sprawdzą się jako wyposażenie warsztatów samochodowych, serwisów urządzeń budowlanych czy też zakładów przemysłowych z własnym zapleczem technicznym. Wykonane są z solidnych materiałów, które zapewnią im antykorozyjność i niezawodność przez lata. To urządzenia profesjonalne, przygotowane na intensywne użytkowanie.

Elektryczna oczyszczarka do oleju i ON – na co zwrócić uwagę?

Wybierając elektryczną oczyszczarkę do oleju i ON należy zwrócić uwagę na kilka parametrów. Pierwszym jest typ płynów, które urządzenie jest w stanie przepompować. Część naszych oczyszczarek obsługuje jedynie diesel, a druga część – diesel i olej. Drugą ważną sprawą jest rozmiar blokowanych cząstek stałych. Jeśli oczyszczarka oleju przystosowana będzie do blokowania jedynie dużych cząstek (>30µm), może okazać się mało efektywna. Zwróćmy też uwagę, czy elektryczna oczyszczarka ma funkcję absorpcji wody. Kolejna kwestia to wydajność pracy urządzenia. Sprawdźmy, ile litrów płynu jest w stanie oczyścić w ciągu minuty. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia o wydajności 20-25 l/min i 56 l/min. Przy okazji wydajności zerknijmy też na moc urządzenia – im większa moc, tym oczyszczarka jest w stanie pracować dłużej i efektywniej bez przegrzania. Sprawdźmy także, czy długość węża ssawnego i tłocznego będzie wystarczająca względem naszych potrzeb.

Oczyszczarki oleju

Oczyszczarki oleju

Oczyszczanie oleju to niezwykle ważny proces, od którego zależy żywotność i bezawaryjność silnika. Doskonale sprawdzą się w tym elektryczne oczyszczarki oleju. Oferujemy Państwu wysokojakościowe urządzenia cenionej marki Piusi, wyposażone w cały komplet niezbędnych akcesoriów i zasilane sieciowo. Wszystkie oczyszczarki oleju objęte są roczną gwarancją.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Indeks: F00506000

Producent: PIUSI

Oczyszczarka do oleju napędowego FILTROLL - PIUSI

Recenzje: 0

Elektryczna oczyszczarka do oleju napędowego wyposażona w pompę Panther 56, filtr Clear Captor, separator wody, wąż ssawny oraz tłoczny zakończony pistoletem nalewowym. Całość zamontowana na przewoźnym wózku.

Cena
3 520,00 zł brutto
2 861,79 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: 00050300A

Producent: PIUSI

Oczyszczarka do oleju DEPUROIL - PIUSI

Recenzje: 0

Oczyszczarka elektryczna DEPUROIL do olejów hydraulicznych i silnikowych składająca się z łopatkowej pompy Viscomat, wymiennego filtra, manometru oraz przezroczystego węża.

Cena
2 370,00 zł brutto
1 926,83 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: F00506010

Producent: PIUSI

Oczyszczarka do oleju i oleju napędowego FILTROLL - PIUSI

Recenzje: 0

Elektryczna oczyszczarka do oleju napędowego wyposażona w pompę Viscomat 70 M, separator wody Water Captor,  wąż ssawny oraz tłoczny zakończony lancom. Całość zamontowana na przewoźnym wózku.

Cena
3 520,00 zł brutto
2 861,79 zł netto
Więcej
W magazynie