Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Filtry do dystrybutora paliwa

Paliwo które dostarczane przez dostawców do naszych dwupłaszczowych zbiorników do magazynowania oleju napędowego nie zawsze jest idealnej jakości, dlatego we własnym zakresie powinniśmy zainstalować filtr wstępnego oczyszczania paliwa. W ofercie posiadamy szklany filtr paliwa włoskiej firmy PIUSI Clear Captor o dokładności 5 µm. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie puszkowego filtra CF-60 lub CF-100 o dokładności 10 µm. W ofercie posiadamy również zamienniki filtrów o znacznie niższej cenie.

Separatory wody

Kolejnym etapem wstępnego oczyszczania paliwa jest zastosowanie separatora wody. Głównym zadaniem któremu musi sprostać separator wody jest odseparowanie wody z oleju napędowego oraz podobnie jak filtr paliwa oczyszczenie oleju z cząstek stałych które się w nim znajdują. Najbardziej popularne separatory wody podobnie jak filtry paliwa Clear Captor to szklane, przezroczyste filtry z wymiennymi wkładami, które odseparowują wodę z oleju napędowego oraz oczyszczają go z cząstek stałych większych od 30 µm. Innym rozwiązaniem to puszkowe separatory Water Captor 70-30 lub 150-30 firmy PIUSI.

Zamienniki filtrów

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zamienniki lub oryginalne filtryvi separatory wody stosowane w układach do dystrybucji paliw płynnych  największych producentów zbiorników dwupłaszczowych w Polsce m.in Swimer, Fortis, JCB, Kingspan.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Filtry do dystrybutorów

Filtruj według
Pokazano 1-20 z 48 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się