Węże paliwowe

Węże olejowe i paliwowe to zazwyczaj przewody gumowe do paliwa w oplocie stalowym dzięki którym w łatwy i bezpieczny sposób połączymy instalację do dystrybucji oleju napędowego (ropy), opałowego lub innych paliw płynnych. Głównym zadaniem węży do oleju napędowego (ropy) lub benzyny jest przesyłanie medium z dystrybutora paliwa do zbiornika w pojeździe lub maszyny rolniczej. Zaletą węży do paliwa jest elastyczność, co ułatwia ich montaż i przyspiesza tankowanie. Wszystkie przewody paliwowe zakończone przyłączem z gwintem wewnętrznym (GW) lub zewnętrznym (GZ) o średnicy 1 cal w łatwy sposób połączymy z innymi elementami układu dystrybucyjnego.

Węże do benzyny

W dystrybucji posiadamy również dedykowane węże do benzyny z linką która odpowiedzialna jest za odprowadzania ładunków elektrostatycznych, które mogą pojawić się w czasie przepompowywania paliw płynnych o temperaturze zapłonu poniżej 55 st. C.

Zakuwanie węży

Każdy przewód paliwowy docinamy do odpowiedniej długości a następnie na życzenie klienta zakuwamy wąż odpowiednim gwintem GW lub GZ i średnicy. W ofercie posiadamy również końcówki proste wraz z obejmami które można zastosować zamiast końcówek zakuwanych maszynowo.

Węże do paliwa

Węże do paliwa

W ofercie posiadamy wysokiej jakości ssawne i tłoczne przewody paliwowe do przetłaczania oleju napędowego (ropy), opałowego, benzyny lub nafty o średnicy 19 mm (3/4 cala) i 25 mm (1 cal), jak również węże do cystern paliwowych, które zaopatrują komercyjne stacje paliw. Węże paliwowe zakuwany złączami typu tankwagen, camlock lub standardowymi złączami z gwintem o średnicy 1 cal. Węże do paliwa typy Carbopress oraz Vacupress oil stosowane są głownie w układach dystrybucyjnych w dwupłaszczowych zbiornikach do dystrybucji paliw płynnych.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-8 z 9 pozycji

Indeks: W0T019001GZ2

Wąż do paliwa 19 mm tłoczny CARBO N/L10 2xGZ zakuty maszynowo

Recenzje: 0

Wysokiej jakości wąż do oleju napędowego oraz innych płynów o zawartości związków aromatycznych poniżej 50% o średnicy 3/4 cala. Węże do paliwa obustronnie zakute gwintem zewnętrznym GZ 1” BSP. Wąż do oleju CARBOPRESS wykonany z odpornej na ścieranie mieszanki EPDM i NBR. 

Cena
89,20 zł brutto
72,52 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: W0T025001GZ2

Wąż do paliwa 25 mm tłoczny CARBO N/L10 zakuty maszynowo

Recenzje: 0

Tłoczny wąż do paliwa 1” Carbopress przeznaczony do przepompowywania oleju napędowego oraz innych olejów o podobnych właściwościach ze zbiorników dwupłaszczowych do pojazdów i maszyn rolniczych. W ofercie posiadamy węże do paliwa i oleju o dowolnej długości. Wąż do paliwa CARBOPRESS wykonany jest z odpornej na ścierania mieszanki NBR i EPDM.

Cena
109,35 zł brutto
88,90 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: WST025001GZ2

Wąż ssawno-tłoczny do paliwa 25 mm, M-FLEX PETROL S/D

Recenzje: 0

Ssawno-tłoczny wąż paliwowy M-FLEX PETROL S/D o średnicy 25 mm. Wąż paliwowy SAE 100 DN 25 jest najczęściej stosowanym wężem do zasysania paliwa ze zbiornika do pomp paliwowych. Przewód paliwowy M-FLEX PETROL S/D może być stosowany również jako wąż tłoczny. Wąż obustronnie zakuty maszynowo gwintem zewnętrznym GZ 1".

Cena
119,68 zł brutto
97,30 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: WST032001GZ2

Wąż ssawno-tłoczny do paliwa 32 mm, M-FLEX PETROL S/D

Recenzje: 0

Wąż ssawno-tłoczny często stosowany jako linia ssawna pomiędzy pompą a zbiornikiem z paliwem. Wąż M-FLEX PETROL o średnicy 32 mm zakuty obustronnie gwintem zewnętrznym GZ 1 1/4". Na życzenie klienta wąż SAE 100 docinamy na odpowiednią długość oraz zakuwamy lub montujemy końcówki z gwintem 1 1/4” lub 1 1/2”.

Cena
237,64 zł brutto
193,20 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: WST051001GZ2

Wąż ssawno-tłoczny do paliwa 51 mm, M-FLEX PETROL S/D

Recenzje: 0

Wąż do napełniania i rozładunku cystern M-FLEX PETROL o średnicy 2 cale. Ssawno-tłoczny wąż cysternowy przeznaczony jest do substancji ropopochodnych z zawartością związków aromatycznych do 50%.

Cena
319,43 zł brutto
259,70 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: WSTV25001GZ2

Producent: MERLETT

Wąż ssawno-tłoczny VACUPRESS OIL DN 25 mm do paliwa

Recenzje: 0

Wzmocniony stalową spiralą wąż ssawno-tłoczny Vacupress Oil DN 25 którego największą zaletą jest całkowita odporność na niekorzystne działanie substancji ropopochodnej zarówno na warstwę wewnętrzną jak i zewnętrzną. Wąż Vacupress Oil DN 25 obustronnie zakuty gwintem zewnętrznym GZ 1".

Cena
141,51 zł brutto
115,05 zł netto
Więcej
W magazynie

Wąż VACUPRESS OIL DN 25 mm, 2 m zakuty złączem Camlock

Recenzje: 0

Ssawno-tłoczny wąż do paliwa Vacupress Oil o średnicy DN 25 mm (1 cal) , przewód do paliwa zakuty jednostronnie złączem Camlock. W zestawie Złącze CAMLOCK A - wtyk 1" GW 1" BSP aluminium oraz złącze CAMLOCK DC zaślepka. Węże o dowolnej długości zakuwamy na zamówienie 

Cena
223,00 zł brutto
181,30 zł netto
Więcej
W magazynie

Producent: SEMPERIT

Wąż do benzyny z linką - zakuty maszynowo

Recenzje: 0

Wąż paliwowy TOF 319 DN 19 x 31 NBR/BR/EPDM o średnicy 19 mm do benzyny kerozyny oraz innych paliw w stanie ciekłym. Wąż z zalaną miedzianą linką której zadaniem jest odprowadzenie ładunków elektrostatycznych.

Cena
0,00 zł brutto
0,00 zł netto
Więcej
W magazynie