Węże przemysłowe

Węże są elastycznymi rurami. Ich zadaniem jest przesyłanie substancji oraz produktów zarówno w stanie ciekłym, jak i stałym (pod odpowiednim ciśnieniem). W zależności od potrzeb, mogą mieć one różną średnicę. Najczęściej wykonane są z gumy, która posiadając zróżnicowaną grubość i właściwości, determinuje wykorzystanie węża. Poza wężami z gumy, dostępne są również węże wykonane z tworzywa PCV. Zaletą węży jest ich elastyczność, co ułatwia ich montaż i przyspiesza pracę. Są one układami, które w całości mogą być demontowane i w prosty sposób transportowane, oraz wykorzystywane w czasie potrzeby. Zazwyczaj razem z wężami oferowane są dodatkowe złącza, końcówki, czy obejmy, które pozwalają na efektywniejsze ich wykorzystanie. Wiele z nich ma na stałe zamontowane odpowiednie gwinty wewnętrzne lub zewnętrzne. Materiały, które mogą być przesyłane wężami, są zróżnicowane, stąd też muszą mieć one odpowiednią budowę, czy być wykonane z odpowiednich materiałów. Zazwyczaj przesyła się nimi substancje w stanie ciekłym, czy też gazowym, pod odpowiednim ciśnieniem. Możliwe jest również przesyłanie substancji stałych za pomocą węży ssawno-tłocznych. Najbardziej zróżnicowana jest grupa węży przemysłowych, w których znaleźć można zarówno elastyczne przewody, jak i węże techniczne, czy ssawne. Można je stosować do materiałów o temperaturze zarówno niskiej, jak i wysokiej, czy przesyłać w nich substancje chemiczne, sprężone powietrze czy też gazy techniczne. Węże wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki. Znajdują swoje zastosowanie w przemyśle, rolnictwie czy transporcie. Węże znajdujemy również w gospodarstwach domowych, jako przyłącza do armatury. Często są też częściami wyposażenia sprzętów ogrodowych. Wiele rodzajów węży można znaleźć w gabinetach kosmetycznych czy w branży medycznej. Codziennie spotykamy je w sklepach czy też w miejscach publicznych. W zależności od zapotrzebowania klienta dobieramy odpowiednie węże uwzględniając ich grubość, materiał, z którego zostały wykonane, zastosowanie oraz dodatkowe parametry uwzględniane indywidualnie z klientem. Pod uwagę bierzemy również warunki atmosferyczne, w których będą one używane.

Węże

Węże

W szerokiej ofercie posiadamy węże ssawno-tłoczne dedykowane do przepompowywania paliw płynnych takich jak olej napędowy, benzyna, paliwo lotnicze, nafta oraz Adblue, węże odciągowe do materiałów sypkich np. trocin lub innych produktów odpadowych, oraz węże uniwersalne typu metalflex które wykorzystywane mogą być do przesyłu wody oraz innych cieczy nieagresywnych.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-8 z 21 pozycji

Wąż ssawno-tłoczny zbrojony DN 25mm

Recenzje: 0

Techniczny wąż ssawno-tłoczny wzmocniony spiralą do produktów spożywczych, powietrza, lekkich chemikaliów, alkoholi, wody, wina, piwa o stężeniu do 28%. Wąż ssawno tłoczny występuje również pod nazwą METAL-FLEX, METALFLEX, BOSPORIN/TR, SPIRE ACIER, CORDSTELL, BOSPHORIN. Podana cena jest ceną za 30 metrowy krążek. Krótsze odcinki wyceniamy indywidualnie.

Cena
0,00 zł brutto
0,00 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: W0T019001GZ2

Wąż tłoczny do paliwa DN 19, CARBO, zakuty maszynowo 2xGZ 1"

Recenzje: 0

Wysokiej jakości wąż tłoczny do oleju napędowego oraz innych płynów o zawartości związków aromatycznych poniżej 50% o średnicy 19 mm. Węże do paliwa odporne na ścieranie wykonane z z mieszanki EPDM i NBR obustronnie zakute gwintem zewnętrznym 2xGZ 1”. 

Cena
101,48 zł brutto
82,50 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: WVO025001GZ2

Producent: MERLETT

Wąż ssawno-tłoczny do paliwa DN 25, VACUPRESS OIL, zakuty maszynowo 2xGZ 1”

Recenzje: 0

Wzmocniony stalową spiralą wąż ssawno-tłoczny Vacupress Oil DN 25 którego największą zaletą jest całkowita odporność na niekorzystne działanie substancji ropopochodnej zarówno na warstwę wewnętrzną jak i zewnętrzną. Wąż Vacupress Oil DN 25 obustronnie zakuty gwintem zewnętrznym GZ 1".

Cena
180,26 zł brutto
146,55 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: WST025001GZ2

Wąż ssawno-tłoczny do paliwa DN 25, M-FLEX PETROL S/D, zakuty maszynowo 2xGZ 1"

Recenzje: 0

Ssawno-tłoczny wąż M-FLEX PETROL S/D o średnicy 25mm. Przewód SAE 100 jest najczęściej stosowanym wężem do zasysania paliwa ze zbiornika do pomp paliwowych, może być również stosowany jako wąż tłoczny. Wąż zakuty maszynowo gwintem zewnętrznym 2xGZ 1".

Cena
137,82 zł brutto
112,05 zł netto
Więcej
W magazynie

Wąż techniczny PVC, zbrojony - 50 metrów

Recenzje: 0

Elastyczny transparentny wąż techniczny PVC do przesyłania wody, powietrza oraz innych mediów nieagresywnych. Wąż PVC wykonany z polichlorku winylu wzmocniony krzyżowym oplotem. Wąż techniczny WTZ odporny jest na ścieranie, załamywanie oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne. Podana cena obowiązuje przy zakupie krążka 50 metrów, krótsze odcinki...

Cena
73,19 zł brutto
59,50 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: W0T025001GZ2

Wąż tłoczny do paliwa DN 25, CARBO, zakuty maszynowo 2xGZ 1"

Recenzje: 0

Tłoczny wąż do paliwa DN 25 Carbo przeznaczony do przepompowywania oleju napędowego oraz innych olejów o podobnych właściwościach ze zbiorników dwupłaszczowych do pojazdów i maszyn rolniczych.

Cena
126,75 zł brutto
103,05 zł netto
Więcej
W magazynie

Wąż ssawno-tłoczny TM 30 SEMPERIT do paliwa

Recenzje: 0

Olejoodporny wąż ssawno tłoczny TM 30 Semperit. Węże do paliwa Semperit wzmocnione zostały spiralą oraz dwoma skrzyżowanymi przewodami miedzianymi. Węże TM 30 Semperit docinany na zamówienie oraz zakuwamy maszynowo zgodnie z zamówieniem. W ofercie posiadamy węże o średnicy od 3/4" do 3". 

Cena
121,77 zł brutto
99,00 zł netto
Więcej
W magazynie