Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nalewak do paliwa

W ofercie posiadamy pistolety firm PIUSI, FMT, RAASM do wszystkich paliw płynnych, olejów, smarów oraz Adblue. Nalewaki do tankowania paliw płynnych wykorzystywane do napełniania zbiorników z paliwem w zależności od przeznaczenia różnią się miedzy sobą budową. Poza różnicą w wyglądzie zewnętrznym każdy pistolet do tankowania paliwa wykonany jest z innych materiałów, który po kontakcie z przepompowywaną cieczą nie w chodzi z nią w reakcję. Elementem który odpowiedzialnym za przepływ paliwa jest wylewka w pistolecie.

Pistolet do tankowania paliwa

Pistolety do tankowania w zależności od modelu i przeznaczenia różnią się nie tylko budową oraz materiałem z którego zostały wykonane ale również przepływem i średnicą przyłącza do pistoletu. W ofercie posiadamy pistolety do tankowania paliwa o przepływie od 30 do kilkuset litrów paliwa na minutę. Kolejnym elementem który różni jeden model od drugiego jest rodzaj przyłącza. Najczęściej spotykane pistolety do tankowania oleju napędowego lub benzyny na wlocie posiadają gwint zewnętrzny o średnicy 1" lub 1 1/2" dzięki czemu bez problemu połączymy go z wężem do oleju napędowego. Nieco mniejszą średnicę posiadają pistolety do Adblue która wynosi zazwyczaj 3/4 cal.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Pistolety nalewowe

Filtruj według
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się