Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Jaki dystrybutor do oleju napędowego wybrać?

Zbiorniki dwupłaszczowe automatycznie wyposażane są w dystrybutory ON. Dzięki temu zyskujemy możliwość wygodnego przechowywania oraz wydawania paliwa, bez konieczności wykorzystywania do tego dodatkowych sprzętów. W przypadku użytkowania innych typów zbiorników, niezbędne jest zaopatrzenie się w dystrybutor do oleju napędowego. Poszukując najlepszego modelu dystrybutora ON musimy zwrócić uwagę na takie parametry jak długość węża tłocznego, rodzaj pompy, wyposażenie w filtr, separator wody czy też licznik przepływu. Wąż może być zakończony pistoletem manualnym bądź automatycznym. Niebagatelne znaczenie ma również wydajność dystrybutora do oleju napędowego, czyli to, ile litrów paliwa jest on w stanie przepompować w przeciągu jednej minuty. Ważną kwestią jest także rodzaj zasilania. Dystrybutory ON dostępne w naszej ofercie zasilane są napięciem 230V.

Dystrybutor ON z licznikiem

Dystrybutory ON z wyższej półki to urządzenia umożliwiające rejestrację ilości przepompowywanego paliwa oraz przeniesienie tych danych do systemów firmowych. Wszystko za sprawą zamontowanych w dystrybutorach liczników. Niezależnie od tego czy dany model wyposażony jest w licznik cyfrowy czy mechaniczny, możemy spodziewać się zbliżonego poziomu dokładności pomiaru. Ewentualny błąd mieści się w granicach 0,5-1%. System zliczający wydane paliwo, który wyposażony jest w klucze, pozwala na kontrolę ilości paliwa pobranego przez poszczególnych, przypisanych do systemu użytkowników.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Dystrybutory do oleju napędowego

Filtruj według
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się