Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Zestaw do pompowania oleju z beczki – jak wybrać?

Przy wyborze zestawu do pompowania oleju z beczki trzeba kierować się kilkoma najważniejszymi parametrami. Z pewnością należy do nich wydajność zestawu, która określana jest jako liczba litrów przepompowywana w ciągu minuty. Koniecznie należy zwrócić uwagę, czy dany zestaw do oleju na beczkę przystosowany jest do obsługi beczek o konkretnej pojemności. Niebagatelne znaczenie ma także długość oraz średnica węża tłocznego, choć niektóre zestawy umożliwiają zastosowanie węża o innej długości. Oferowane przez nas zestawy standardowo wyposażone są w 3-metrowe węże o średnicy ¾. Warto poznać też sposób instalacji zestawu. Nasze zestawy do pompowania oleju z beczki posiadają rury teleskopowe, które wkręcane są w przyłącze beczkowe, natomiast z drugiej strony zakończone są pistoletem EasyOil, który zapewnia użytkownikowi wygodę obsługi zestawu oraz umożliwia precyzyjny wlew.

Zestaw do oleju na beczkę z akcesoriami

Wiele zestawów do oleju na beczkę wyposażonych jest w dodatkowe akcesoria, które znacznie zwiększają ich funkcjonalność. Do wspomnianych akcesoriów należy między innymi separator wody i filtr paliwa, dzięki któremu zyskujemy pewność, że przepompowane paliwo jest wolne od zanieczyszczeń. Ponadto, zaawansowane zestawy do oleju na beczkę często umożliwiają instalację pompy trójfazowej, która charakteryzuje się znacznie lepszą wydajnością pracy w porównaniu do pompy oferowanej w zestawie. Niektóre zestawy do oleju na beczkę dodatkowo wyposażone są w licznik, dzięki któremu użytkownik może kontrolować ilość przepompowywanego oleju.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Zestawy do oleju na beczkę

Filtruj według
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się