Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Pompa do AdBlue – PIUSI lub PRESSOL

Pompy do Adblue dostępne w naszej ofercie sprawdzą się zarówno przy zastosowaniach przemysłowych, jak i do użytku własnego. Wykonane są z solidnych materiałów, które zapewniają im antykorozyjność i odporność na uszkodzenia. Wewnętrzne elementy wytworzono z technopolimerów, które zapewniają bezpieczeństwo przepompowywania płynu Adblue w każdych warunkach.

Pompa AdBlue – czym kierować się przy wyborze?

W naszej ofercie dostępne są zarówno pompy membranowe, jak i ręczne. Pierwsze z nich to urządzenia zasilane sprzężonym powietrzem. Od tradycyjnych pomp są lepsze przede wszystkim pod względem wydajności pracy. Jeśli mowa o wydajności, sprawdźmy również ile litrów płynu pompa jest w stanie przepompować w ciągu minuty oraz dowiedzmy się, jaki jest cykl jej pracy. W naszej ofercie dostępne są zarówno pompy przystosowane do pracy w trybie ciągłym, jak i pompy pracujące np. w trybie 20/20, czyli 20 minut pracy i 20 minut przerwy. Wydajność pompy Adblue zależna jest także od mocy. Im większa moc, tym lepiej, gdyż urządzenie będzie w stanie dłużej pracować bez przegrzewania.

Druga sprawa związana jest z samymi wymiarami urządzenia. Upewnijmy się, że przewód zasilający ma długość, która będzie wystarczająca do naszych potrzeb. Jeśli planujemy częste przemieszczanie pompy Adblue, skłońmy się ku modelom, które mają mniejszą wagę, np. 3,6 kg. Tego typu lekkie pompy do Adblue dostępne są w naszej ofercie.

Absolutnie ważnym elementem jest wielkość przyłącza. Należy dopasować go względem wielkości posiadanego węża. Pompy do Adblue dostępne w naszym sklepie posiadają wejście i wyjście o wymiarach ¾ cala albo 1 cal. Nie zapomnijmy sprawdzić również takich parametrów jak zakres temperatur, w których urządzenie może pracować czy głębokość, z jakiej ciecz może być zasysana.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Pompy AdBlue

Filtruj według
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się