Pompa do dystrybutora paliwa

Wybór odpowiedniej pompy do tankowania paliwa uzależniony jest w dużej mierze od pojazdów które będziemy tankować. Do tankowania pojazdów ciężarowych oraz maszyn rolniczych z dużymi zbiornikami na olej napędowy warto wyposażyć dystrybutor paliwa w elektryczną, samozasysającą pompę o wydajności min. 100 l/min dzięki czemu tankowanie pojazdu będzie odbywało się dużo szybciej niż przy użyciu pompy o wydajności np. 50 l/min. Pompy do oleju napędowego zasilane napięciem zmiennym 230V, przystosowane są do pracy ciągłej oraz wyposażone są w zawór by-pass dzięki któremu pompa do oleju napędowego nie ulegnie uszkodzeniu w momencie gdy np. odpuścimy spust w pistolecie do tankowania a pompa nie zostanie wyłączona, czas pracy w tym trybie nie powinien przekroczyć 2-3 minut.

Elektryczna pompa do oleju napędowego

W ofercie posiadamy pompy do przepompowywania oleju napędowego zasilane napięciem zmiennym 230V, napięciem trójfazowym 400V oraz napięciem stałym 12V lub 24V. W układach dystrybucyjnych na stałe umiejscowionych w firmie lub gospodarstwie rolnych ze względu na stały dostęp do napięcia z sieci elektrycznej stosowane są elektryczne pompy paliwa zasilane napięciem 230V rzadziej 400V.

Pompy o dużej wydajności

W naszej ofercie znajdą Państwo również  samozasysające pompy elektryczne o większej wydajności które wykorzystane mogą być w wielu gałęziach gospodarki np. w transporcie, hutnictwie, górnictwie czy rolnictwie. Pompy do oleju napędowego o wydajności 200, 300 czy nawet 500 l/min wykorzystane mogą być w przedsiębiorstwach gdzie olej napędowy musimy przepompować szybko i bezpiecznie.

Pompy do oleju napędowego 230V

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisywać ulubione przedmioty.

Zalogować się