Filtry i separatory Clear Captor

Filtry Clear Captor firmy PIUSI składają się z głowicy z wejściem i wyjściem 1” BSP, przezroczystej obudowy z kołnierzem i spustem oraz dwóch wkładów oczyszczających paliwo z zanieczyszczeń. Ogromną zaletą Clear Captor jest możliwość wkręcenia do przezroczystej obudowy wkładu filtra paliwa, separatora wody lub wkładu filtra BIO do biodiesla.

Filtry puszkowe CF 60 i CF 100

Filtry puszkowe o przepływie 60 l/min z gwintem wewnętrznym 3/4” BSP i 100 l/min z gwintem GW 1 1/4” BSP” stosowane również w zbiornikach do magazynowania paliw płynnych do filtracji paliwa. Oba modele filtrów puszkowych firmy PIUSI oczyszczają olej z cząsteczek większych od 10µm. Filtry puszkowe stosowane mogą być do oczyszczania oleju napędowego, benzyny oraz gęstszych olejów silnikowych, hydraulicznych, przepracowanych czy przekładniowych.

Separatory wody CFD 70-30 i CFD 150-30

Odseparowanie wody z paliwa jest sprawą tak samo istotną jak oczyszczenie go z zanieczyszczeń stałych. Separator wody CFD 70-30 jest bardzo często stosowany ze względu na jego dostępność i stosunkowo niewygórowaną cenę, która w porównaniu do cen separatorów firm produkujących zbiorniki do oleju jest atrakcyjna. Separator CFD 150-30 jest rzadziej stosowany przy zbiornikach ze względu na swoje duże możliwości przepływu paliwa, które według firmy PIUSI wynoszą 150 l/min.

Filtry PIUSI

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisywać ulubione przedmioty.

Zalogować się