Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Pompy zębate do oleju

Pompy zębate należą do rodziny pomp wyporowych pracujących w zazębieniu zewnętrznym lub wewnętrznym. Budowa pomp zębatych do oleju o zazębieniu zewnętrznym charakteryzuje się zastosowaniem dwóch jednakowych kół możliwie jak najciaśniej osadzonych, które obracając się zagarniają ciecz z komory ssawnej poprzez przestrzeń między kołami zębatymi aż do komory tocznej pompy. Pompy zębate są urządzeniami o stałej wydajności, która zależy od pojemności geometrycznej i prędkości obrotowej silnika. Np. pompa zębata do oleju o pojemności geometrycznej Vg=3 cm³/obr, która napędzana jest silnikiem o obrotach 1000 obr/min osiągnie wydajność teoretyczną 3 l/min. Następnie w celu obliczenia wydajności rzeczywistej należy pomnożyć wydajność teoretyczną i sprawność pompy.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Pompy do oleju

Filtruj według
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się