Automatyczny bęben na wąż

Automatyczne zwijarki do węży, dostępne w naszej ofercie, to profesjonalne urządzenia, przeznaczone do wykorzystania w warsztatach, serwisach czy przyzakładowych zapleczach technicznych. Przeznaczone są do pracy stacjonarnej. Z łatwością można zamontować je w dowolnym miejscu, np. na podłodze, na ścianie albo nawet na suficie. Stanowią duże ułatwienie w codziennej pracy, gdyż po każdorazowym użyciu węża nie trzeba już tracić czasu na jego ręczne zwijanie, gdyż zrobi to za nas automatyczny bęben na wąż.

Zwijarka do węży z olejem – na co zwrócić uwagę?

Wybór zwijarki do węży z olejem powinien być przemyślany. Po pierwsze, zwróćmy wagę czy w zestawie jest wąż. Jeśli nie ma, musimy dokupić go we własnym zakresie, ale wcześniej prześledźmy informacje, do jakich węży przeznaczony jest dany automatyczny bęben. Zwijarki do węży dostępne w naszym sklepie obsługują węże o średnicy 19 mm, ¾ cala lub 1 cal oraz o długości maksymalnej 10 lub 15 metrów. Wszystkie dostępne bębny automatyczne mają możliwość regulacji ramienia, z którego wyprowadzany jest wąż tłoczny. W praktyce oznacza to możliwość montażu w różnych pozycjach, np. na ścianie albo na suficie. W niektórych przypadkach znaczenie może mieć także waga zwijadła do węża. Najlżejsze oferowane przez nas sprzęty ważą 15 kg, a najcięższe 25 kg. Wszystkie mają ciśnienie robocze na poziomie 10 bar.

W naszej ofercie zwijadła do węży podzielone są na zwijarki do oleju napędowego i zwijarki do węży przewodzących inne rodzaje oleju. Posiadamy także obrotowe przyłącze do zwijaka marki PIUSI, które pozwala eliminować naprężenia węża.

Zwijadła do węży

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisywać ulubione przedmioty.

Zalogować się