Dystrybutor benzyny i nafty lotniczej

Oferowane przez nas dystrybutory benzyny i nafty lotniczej to urządzenia niezwykle przydatne w warsztatach, serwisach czy też do użytku wewnętrznego niektórych firm. Urządzenie wraz z wyposażeniem, które otrzymują Państwo w zestawie, należy zamontować na beczkę, w której znajduje się benzyna lub nafta lotnicza, aby bezproblemowo przepompować płyn. W dołączanym wyposażeniu znajduje się także licznik przepływu benzyny, dzięki któremu mamy pełną kontrolę nad ilością przepompowywanego płynu.

Czym kierować się przy wyborze dystrybutora do benzyny?

Wybierając odpowiedni dystrybutor, koniecznie sprawdźmy kilka najważniejszych parametrów. Po pierwsze, upewnijmy się, do jakiego rodzaju cieczy jest przeznaczony. Dystrybutory do benzyny, dostępne w naszej ofercie, nadadzą się także do przepompowywania oleju napędowego oraz nafty lotniczej.

Druga ważna kwestia to wydajność urządzenia. Mierzona jest w litrach, które dystrybutor do benzyny jest w stanie przepompować w ciągu jednej minuty. W przypadku naszych urządzeń, wartość ta wynosi 50 l/min. Istotne znaczenie dla wydajności ma także cykl pracy danego urządzenia. Wszystkie oferowane przez nas dystrybutory do ON, benzyny i nafty lotniczej pracują w trybie 30-60, czyli 30 minut pracy i 60 minut przerwy.

Kolejna sprawa to długość węża tłocznego. Węże dołączane do naszych urządzeń mierzą 4 metry, ale istnieje możliwość, abyśmy wykonali dłuższy przewód na specjalne zamówienie klienta. Zwróćmy też uwagę, czy wąż zakończony jest pistoletem automatycznym czy manualnym.

Ważne jest także dopasowanie dystrybutora do ON, benzyny lub nafty lotniczej pod względem warunków, w którym ma pracować. W większości przypadków oferowane urządzenia przystosowane są do pracy w temperaturze max. 40 st. C i w strefie zagrożenia wybuchem.

Dystrybutory benzyny

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisywać ulubione przedmioty.

Zalogować się