Dystrybutor benzyny i nafty lotniczej

Oferowane przez nas dystrybutory benzyny i nafty lotniczej to urządzenia niezwykle przydatne w warsztatach, serwisach czy też do użytku wewnętrznego niektórych firm. Urządzenie wraz z wyposażeniem, które otrzymują Państwo w zestawie, należy zamontować na beczkę, w której znajduje się benzyna lub nafta lotnicza, aby bezproblemowo przepompować płyn. W dołączanym wyposażeniu znajduje się także licznik przepływu benzyny, dzięki któremu mamy pełną kontrolę nad ilością przepompowywanego płynu.

Czym kierować się przy wyborze dystrybutora do benzyny?

Wybierając odpowiedni dystrybutor, koniecznie sprawdźmy kilka najważniejszych parametrów. Po pierwsze, upewnijmy się, do jakiego rodzaju cieczy jest przeznaczony. Dystrybutory do benzyny, dostępne w naszej ofercie, nadadzą się także do przepompowywania oleju napędowego oraz nafty lotniczej.

Druga ważna kwestia to wydajność urządzenia. Mierzona jest w litrach, które dystrybutor do benzyny jest w stanie przepompować w ciągu jednej minuty. W przypadku naszych urządzeń, wartość ta wynosi 50 l/min. Istotne znaczenie dla wydajności ma także cykl pracy danego urządzenia. Wszystkie oferowane przez nas dystrybutory do ON, benzyny i nafty lotniczej pracują w trybie 30-60, czyli 30 minut pracy i 60 minut przerwy.

Kolejna sprawa to długość węża tłocznego. Węże dołączane do naszych urządzeń mierzą 4 metry, ale istnieje możliwość, abyśmy wykonali dłuższy przewód na specjalne zamówienie klienta. Zwróćmy też uwagę, czy wąż zakończony jest pistoletem automatycznym czy manualnym.

Ważne jest także dopasowanie dystrybutora do ON, benzyny lub nafty lotniczej pod względem warunków, w którym ma pracować. W większości przypadków oferowane urządzenia przystosowane są do pracy w temperaturze max. 40 st. C i w strefie zagrożenia wybuchem.

Dystrybutory benzyny

Dystrybutory benzyny

Dystrybutory do benzyny lub nafty lotniczej to urządzenia pozwalające na łatwe i szybkie przepompowanie benzyny ze zbiornika do miejsca docelowego. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokojakościowe dystrybutory do benzyny marki PIUSI. Wszystkie urządzenia objęte są roczną gwarancją.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: F00372000

Producent: PIUSI

Dystrybutor benzyny i nafty 12V z pistoletem - PIUSI

Recenzje: 0

Układ do dystrybucji benzyny i nafty lotniczej montowany na beczkę. Dystrybutor benzyny i nafty lotniczej zasilany pompą 12V przystosowaną do pracy w strefie zagrożenia wybuchem. W zestawie rura ssawna, wąż tłoczny o długości 4 metry i pistolet.

Cena
2 109,00 zł brutto
1 714,63 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: F00372010

Producent: PIUSI

Dystrybutor benzyny i nafty 12V z pistoletem A60 EX - PIUSI

Recenzje: 0

Zestaw do tankowania benzyny i nafty lotniczej z beczki składający się z 12 voltowej pompy, separatora wody z filtrem paliwa, rurą ssawną, przyłączem do beczki oraz wężem tłocznym zakończonym automatycznym pistoletem do nalewania benzyny.

Cena
2 387,43 zł brutto
1 941,00 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: F0037400A

Producent: PIUSI

Dystrybutor benzyny, nafty 230V z pistoletem A60 EX- PIUSI

Recenzje: 0

Zestaw do dystrybucji nafty lotniczej i benzyny zasilany z pompy zasilanej napięciem 230V. W skład zestawu wchodzi komplet przyłaczy do beczki, separator wody z głowicą oraz wąż tłoczny zakuty maszynowo.

Cena
2 482,14 zł brutto
2 018,00 zł netto
Więcej
W magazynie