Licznik do benzyny

Licznik do benzyny

Przepływomierze benzyny i nafty lotniczej firmy PIUSI i FMT o przepływie o kilku do kilkudziesięciu litrów na minutę. Każdy licznik benzyny i nafty lotniczej wykonany jest w technologii EX (ATEX) która pozwala na pracę w strefie zagrożenia wybuchem. W ofercie posiadamy liczniki benzyny w wersji mechanicznej i cyfrowej z 1” calowym gwintem BSP. Liczniki do benzyny i nafty lotniczej posiadają dwa niezależne wskazania ilości benzyny która została wydana. Główny wyświetlacz wskazuje ilość benzyny lub nafty która została przepompowana od pierwszego uruchomienia licznika oraz drugi ilość benzyny która została wydana od ostatniego zresetowania licznika.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Indeks: F00408X00

Producent: PIUSI

Licznik benzyny, nafty K24, EX - PIUSI

Recenzje: 0

Elektroniczny licznik do benzyny i nafty K24 renomowanej firmy PIUSI. Przepływomierz do nafty i benzyny K24 w wykonaniu przeciwwybuchowym EX. Licznik montowany może być bezpośrednio przed pistoletem do benzyny jak również bezpośrednio przy pompie.

Cena
1 179,50 zł brutto
958,94 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: F00570000

Producent: PIUSI

Licznik do benzyny i nafty K33 - PIUSI

Recenzje: 0

Analogowy licznik do paliwa K33 firmy PIUSI. Przepływomierz K33 posiada niekasowalny licznik total. Licznik analogowy K33 posiada możliwość kalibracji oraz zmianę pozycji wejścia i wyjścia 1" przyłączy.

Cena
827,51 zł brutto
672,77 zł netto
Więcej
W magazynie