Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Ręczne pompy do paliwa PIUSI

Na rynku możemy znaleźć wiele tanich pompek do paliwa typu „gruszka”. Są to jednak sprzęty mało wydajne. Jeśli chcemy zapewnić sobie urządzenie na lepszym poziomie, ale jednocześnie nie chcemy ponosić dużego wydatku jaki wiąże się z zakupem pompy automatycznej, najlepszym wyborem będzie ręczna pompa do paliwa. Stosunek jej ceny do efektywności pracy jest bardzo zadowalający.

Manualną pompę do paliwa możemy wykorzystywać do przepompowywania różnego rodzaju paliw, np. benzyny, nafty, oleju silnikowego czy oleju napędowego. Pompy do paliwa dostępne w naszej ofercie sprzedawane są z kompletem akcesoriów, które umożliwiają montaż pompy na beczce. Mowa o ruchomym złączu GZ 2, rurze ssawnej o długości 960 mm oraz wylewce pompki o średnicy 24,5 m.

Jak wybrać manualną pompę do paliwa?

Wybierając ręczną pompę do paliwa musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, jeśli przewidujemy częstą konieczność przemieszczania się z pompą, postawmy na model, który jest w miarę lekki. Pompy do paliwa dostępne w naszej ofercie mają wagę 2,3 kg, a więc doskonale sprawdzą się jako mobilne pompy do paliwa.

Druga sprawa to wydajność pompy. Oczywiście z racji tego, że jest to pompa ręczna, wiele w tym względzie zależy od intensywności naszej pracy, ale nawet taka pompa ma pewne ograniczenia. Manualne pompy do paliwa oferowane w naszym sklepie umożliwiają maksymalny przepływ 40 litrów paliwa w ciągu minuty.

Ważną kwestią jest także rodzaj gwintu. Do niego bowiem wkręcamy posiadany wąż tłoczny, a zatem oba elementy muszą do siebie pasować. Ręczne pompy do paliwa z naszej oferty posiadają najbardziej popularny gwint - 1BSP.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Pompy ręczne

Filtruj według
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się