Ręczne pompy do paliwa PIUSI

Na rynku możemy znaleźć wiele tanich pompek do paliwa typu „gruszka”. Są to jednak sprzęty mało wydajne. Jeśli chcemy zapewnić sobie urządzenie na lepszym poziomie, ale jednocześnie nie chcemy ponosić dużego wydatku jaki wiąże się z zakupem pompy automatycznej, najlepszym wyborem będzie ręczna pompa do paliwa. Stosunek jej ceny do efektywności pracy jest bardzo zadowalający.

Manualną pompę do paliwa możemy wykorzystywać do przepompowywania różnego rodzaju paliw, np. benzyny, nafty, oleju silnikowego czy oleju napędowego. Pompy do paliwa dostępne w naszej ofercie sprzedawane są z kompletem akcesoriów, które umożliwiają montaż pompy na beczce. Mowa o ruchomym złączu GZ 2, rurze ssawnej o długości 960 mm oraz wylewce pompki o średnicy 24,5 m.

Jak wybrać manualną pompę do paliwa?

Wybierając ręczną pompę do paliwa musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, jeśli przewidujemy częstą konieczność przemieszczania się z pompą, postawmy na model, który jest w miarę lekki. Pompy do paliwa dostępne w naszej ofercie mają wagę 2,3 kg, a więc doskonale sprawdzą się jako mobilne pompy do paliwa.

Druga sprawa to wydajność pompy. Oczywiście z racji tego, że jest to pompa ręczna, wiele w tym względzie zależy od intensywności naszej pracy, ale nawet taka pompa ma pewne ograniczenia. Manualne pompy do paliwa oferowane w naszym sklepie umożliwiają maksymalny przepływ 40 litrów paliwa w ciągu minuty.

Ważną kwestią jest także rodzaj gwintu. Do niego bowiem wkręcamy posiadany wąż tłoczny, a zatem oba elementy muszą do siebie pasować. Ręczne pompy do paliwa z naszej oferty posiadają najbardziej popularny gwint - 1BSP.

Pompy ręczne

Pompy ręczne

Ręczne pompki do paliwa, z racji braku zautomatyzowanego działania, dobrze sprawdzą się w przypadku sporadycznych potrzeb przepompowania paliwa na użytek własny. Bywają pomocne przy różnych pracach, związanych nie tylko z samochodem, ale także maszynami czy łódką. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokojakościowe ręczne pompy do paliwa cenionej marki PIUSI.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: F0033200A

Producent: PIUSI

Pompka ręczna do paliwa

Recenzje: 0

Aluminiowa rotacyjna ręczna pompka do paliwa o wydajności 40 l/min. Pompa w zestawie z 2 calowym złączem przeznaczonym do mocowanie na beczkę oraz rurą ssawną o długości 960 mm. Wylewka o średnicy 24,5 mm. 

Cena
214,00 zł brutto
173,98 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: F00332500

Producent: PIUSI

Pompka ręczna do paliwa - PIUSI

Recenzje: 0

Aluminiowa rotacyjna ręczna pompka do paliwa o wydajności 38 l/min. Pompa w zestawie z 2 calowym złączem przeznaczonym do mocowanie na beczkę oraz rurą ssawną o długości 960 mm. Wylewka o średnicy 24,5 mm. 

Cena
471,79 zł brutto
383,57 zł netto
Więcej
W magazynie

Indeks: F0033201A

Producent: PIUSI

Pompa ręczna do paliwa - PIUSI

Recenzje: 0

Zeliwna rotacyjna ręczna pompka do paliwa o wydajności 40 l/min. Pompa w zestawie z 2 calowym złączem przeznaczonym do mocowanie na beczkę oraz rurą ssawną o długości 960 mm. Wylewka o średnicy 24,5 mm. 

Cena
139,00 zł brutto
113,01 zł netto
Więcej
W magazynie