Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Smarownica pneumatyczna – podstawowe parametry

Pierwszą kwestią, którą powinniśmy przemyśleć podczas nabywania smarownicy pneumatycznej, jest rodzaj beczek, do których zamierzamy ją montować. Smarownice dostępne w naszej ofercie przystosowane są zarówno do niewielkich beczek (12/20 kg), jak i do średnich (20/30 kg) oraz większych (50/60 kg). Druga kwestia to mobilność smarownicy. Jeśli przewidujemy konieczność jej częstego przemieszczania, warto skłonić się ku zestawowi do dystrybucji smaru, który zamocowany jest na wózku. Kolejną ważną sprawą jest długość węża tłocznego, która w przypadku każdego modelu smarownicy pneumatycznej dostępnej w naszej ofercie wynosi 2,5 metra. Nie zapominajmy także o kwestiach wydajności. Im większa ilość smaru, jaki smarownica pneumatyczna jest w stanie przepompować w ciągu minuty, tym lepiej. Z kolei ciśnienie wylotowe smaru powinno być dostosowane względem ciśnienia kompresora.

Smarownica z płytą dociskową i osłoną

W naszej ofercie można natknąć się na smarownice pneumatyczne wyposażone w płytę dociskową, dzięki czemu nie trzeba zakupywać jej osobno. Płyta dociskowa sprawia, że smarownica nie zapowietrza się, a na ściankach beczki nie osadza się smar. Istotne znaczenie ma również osłona beczki. Umożliwia ona prawidłowe osadzenie pompy na beczce oraz chroni zawartość beczki przed przedostawaniem się zanieczyszczeń. Pompa wkręcana jest w osłonę przy pomocy odpowiedniego adaptera oraz śrub mocujących.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Zestawy pneumatyczne do smaru na beczkę

Filtruj według
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się