Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Pompy do paliwa

W wielu gałęziach przemysłu pompy do paliw płynnych to nieodłączna część działania całych przedsiębiorstw. Przemysł rolniczy, transportowy, górniczy, hutniczy, mleczarski to przykłady branż w których urządzenia te stanowią nieodłączny element działania firm. W zależności od potrzeb pompa paliwa zasilana może być jednofazowym napięciem zmiennym 230V, trójfazowym napięciem 400V, napięciem stałym 12V lub 24V w sprzedaży posiadamy również pompy membranowe.

Pompy do tankowania paliwa

Dobór odpowiedniej pompy do projektowanej instalacji uzależniony jest od wielu czynników. Pierwszą rzeczą jaką musimy uwzględnić przy wyborze pompy to rodzaj cieczy oraz ilość litrów które będziemy przepompowywać w jednostce czasu (l/min, l/h). Po ustaleniu rodzaju przepompowywanego medium, należy wybrać pompę która spełni nasze wymagania odnośnie ilości paliwa które będzie przepompowane w określonej jednostce czasu.

Pompa do paliwa samozasysająca

Większość pomp do przepompowywania paliwa to urządzenia samozasysające, które są w stanie zassać paliwo z określonej głębokości. Po stronie ssawnej pompy montujemy wąż paliwowy który zakończony może być zaworem zwrotnym i filtrem siatkowy, które zapobiegają opróżnianiu się linii ssawnej po każdym użyciu pompy.

Indeks: F0075010B
2 140,20 zł(netto)
2 632,45 zł (brutto)
Automatycznie zwijane sprężynowe zwijadło do węży paliwowych o średnicy 3/4" firmy PIUSI, zwijak z wężem o długości 14 metrów. Zalecana maksymalna długość węża którą możemy nawinąć na zwijak to 15 metrów.

Pompy paliwa

Filtruj według
Pokazano 1-20 z 47 pozycji

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się