
Łopatkowa pompa do przepompowywania oleju napędowego lub oleju opałowego o wydajności 56 l/min włoskiej firmy PIUSI. Pompy Panther są najczęściej stosowananymi pompami w zbiornikach dwupłaszczowych.
Pompa do dystrybutorów paliwa PANTHER 56 60 Hz- PIUSI
Pompa do przepompowywania oleju napędowego, opałowego oraz innych cieczy o podobnych właściwościach. Pompa Panther 56 firmy PIUSI o mocy 350 W zasilana jest napięciem zmiennym 230V/50Hz. Samozasysająca pompa łopatkowa Panther 56 wyposażona została w zawór bypass, który pozwala na pracę pompy z zamkniętym pistoletem wydawczym przez okres do 2 -3 minut, tworząc obieg zamknięty.
Pompa przeznaczona jest do pracy ciągłej co pozwala przepompować nawet kilkaset litrów paliwa w ciągu kilku czy kilkunastu minut. W urządzeniu zastosowano przyłącza po stronie ssawnej i tłocznej z gwintem wewnętrznym o średnicy 1”. Pompa Panther 56 firmy PIUSI wyposażona została w filtr siatkowy, który zabezpiecza pompę przed przedostaniem się do komory pompy elementów stałych, które mogłyby uszkodzić łopatki.
Opis
- Indeks:
- F00730000
- Producent:
- PIUSI
- Wydajność:
- 56 l/min
- Zasilanie:
- 230V
- Obroty:
- 2900 RPM
- Moc:
- 350 W
- Cykl pracy:
- Praca ciągła
- Przewód zasilający:
- TAK
- ByPass:
- TAK
- Waga:
- 7,4 kg
- Gwarancja:
- 1 rok
- Rodzaj cieczy:
- olej napędowy, olej opałowy
- Rodzaj pompy:
- Łopatkowa
- Max. prąd:
- 3,0 A
- Przyłącze wejściowe:
- 1 "
- Przyłącze wyjściowe:
- 1 "
- Wbudowany filtr:
- TAK
- Olej napędowy:
- TAK
- Biodiesel
- TAK